Opel Astra Çıkma Parçaları

Opel marka araçların zaman ile eskiyerek ve alınan darbe sonucundan kullanılamaz hale gelen parçaların değiştirilmesi gerekmektedir. Kullanılan parçaların araca tam uyum sağlayabilmesi için fabrika çıkışlı parçalar olması kullanım güvenliği açısından oldukça önem taşımaktadır. Opel Astra çıkma parçaları ile orijinal fabrika çıkışlı donanımların kullanılabilir durumda olmasına dikkat edilerek araç kullanıcılarına sunulmaktadır.

Araç parçaları hareketli parçalar ve statik parçalar olmak üzere farklılık göstermektedir. Yürür aksamları veya motor parçaları bakım periyoduna uygun şekilde kullanılmalı ve eskiyen parçaların değiştirilmesi gerekmektedir. Bu durumda orijinal sıfır parçaların maliyetli konumda bulunması araç kullanıcılarını yan sanayi ürünlerine veya çıkma parçalara itmektedir. Her ne kadar fabrika standartlarına uygun şekilde üretilmesi amaçlanan yan sanayi ürünlerinin araç ile uyum göstermediği görülmektedir.

Opel Astra Çıkma Parça Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Opel Astra çıkma parçaları aracın orijinal parçası olduğu için herhangi bir sorun oluşturmaz. Fakat talep edilen ürünün kullanılabilir olması veya ürünün işlem görme yoğunluğuna dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle çıkma Astra araçlar için motor çalışması yapılacaksa ve araç içinde çıkma motor kullanılma yoluna gidilecekse motorun kapaklarının sağlamlığından emin olunması gerekmektedir. Ürün taşlama veya diğer işlemlerden geçirilmiş ise detaylı bilgi verilerek müşteri bilgi almalıdır.

Araç parçaları için dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise kaportaya bağlı donanımlarda gerçekleşmesi durumunda bu alanlarda gerçekleşen işlemler hakkında bilgi alınması gerekmektedir. Araç kapıları, bagaj kapağı veya diğer parçaların ebatlarında herhangi bir değişiklik meydana gelinmediğinden emin olunması gerekmektedir. Müşterilere sunulan ürünler gerekli test aşamalarından geçmiş olup, orijinal düzeyde sunulmaktadır. Detaylı bilgi için iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Opel Astra Çıkma Parçaları Nelerdir?

Opel  Astra çıkma parçaları aracın değişmesi gereken bütün donanımlar için kullanılabilir. Araç motorundan, sağ ve sol aynalarına kadar olan bütün çıkma parçalar ile müşterilere hizmet verilmektedir. Ürünler muhayyer olup iade imkanı mevcuttur. Beklenen performansın alınmadığında veya araç ile parça arasında herhangi bir uyumsuzluk meydana geldiğinde değiştirme ve iade yolu açık tutulmaktadır. Başlıca çıkma araç parçaları ise Astra motoru, ön ve arka tampon, aynalar, araç içi tasarımlar şeklinde müşterilere sunulmaktadır.

Çıkma Parça İletişim

Adres: Yıldız Sanayi Sitesi 2. Blok No: 43 Ostim - Yenimahalle/ANKARA Tel: (0312) 354 55 21 - (0532) 593 23 18 - (0530) 601 34 04